„Nie znalazłaś się tutaj przypadkiem. Jesteś tutaj, ponieważ Cię zawołałam. Jesteś tu, ponieważ posłuchałaś tego wołania, odpowiedziałaś na Zew.
Ten Zew nie jest jednakże czymś, co pochodzi ode mnie.
Pochodzi od Serca Wszechrzeczy.
Kiedy słuchasz tego Zewu, budzi się w tobie pragnienie, aby wrócić do Serca Wszechrzeczy, wrócić do domu.
Jednak nie jest łatwo wrócić samej do domu.
Nie jest to niemożliwe, ale trudne.
Znacznie łatwiej, kiedy masz kogoś, kto już dotarł do domu.
Wówczas masz przewodnika, który wskaże ci drogę.
Usłyszałaś Zew (…).
I dlatego tutaj jesteś.
Udzielę ci wsparcia i pokieruję tobą, abyś odnalazła drogę do domu, piękny kwiecie…” P. Gitama

Dzień dobry,
Nazywam się Paulina Milewicz i bardzo się cieszę, że ciekawi Cię, kim jestem i czym się zajmuję.
Od dziecka interesowałam się radiestezją, fascynowały mnie zjawiska nadprzyrodzone, tajemnice Trójkąta Bermudzkiego, starożytnego Egiptu i zaginionej Atlantydy oraz to, czego nie znajdowałam w „oficjalnej” wiedzy o rzeczywistości.

Gdy miałam 13 lat, wpadła mi w ręce książka „Życie po życiu” Raymunda A. Moody’ego. Z perspektywy czasu widzę, że od tego momentu wszystko – wydarzenia na ścieżce mojego życia i ludzie, których na niej spotykałam – kierowało mnie ku miejscu, gdzie jestem teraz. Ja jednak bardzo się temu opierałam.

Brałam na swoje barki więcej, niż mogłam udźwignąć – dzieci, dom, prowadzenie firmy, kolejne studia, jeszcze więcej pracy. Wierząc w to, co wtłaczał mi mainstream, pozostawałam głucha na wołania mojego ciała. Przypłaciłam to ciężką nowotworową chorobą, wypadkiem, a w końcu doświadczeniem dwukrotnego przejścia na drugą stronę, po których nic nie było już takie samo. Typowa historia: lekarze nie dawali mi już żadnych szans, ale ja postanowiłam inaczej.

Odnalazłam środki i sposoby, aby pozostać w swojej ziemskiej powłoce i robić to, czego chcę ja, oraz dzielić się tym, czego się nauczyłam.
Z wykształcenia jestem anglistką oraz specjalistą od marketingu i zarządzania, a także eks – fotografikiem (tak, moja była wymówka, aby tarzać  się w nie swojej bajce i utyskiwać na niesprawiedliwość świata 😉 )  i coachem. Pracowałam jako nauczycielka w liceum, w korporacji, prowadziłam i prowadzę własne biznesy.

Wolny czas poświęcam na cieszenie się ludzką skórą i doświadczaniem siebie w każdym aspekcie istnienia, dzięki którym podnoszę swój potencjał jako nieograniczonej istoty i służę ludziom gotowym na transformację (czytaj jestem mistrzem  zimnego prysznica, sprowadzania na ziemię  – wybacz, ale realizm przede wszystkim, cheerleaderką się nie urodziłam, ani nią się nie stanę, abyś mógł poczuć się lepiej ;-). Tutaj tylko naga prawda bez ludzkich projekcji.

 Z ogromną pasją oddaję się dostrojeniu duszy, czytając Kroniki Akaszy. Jestem jedną z nielicznych osób, które otrzymały wszystkie możliwe stopnie wtajemniczenia w tą mądrość, dającą biegłość w czytaniu energii. W fuzji czytania energii z nowoczesną psychologią pozytywną widzę nie tylko wgląd, ale i konkretne, sprawdzone oraz praktyczne narzędzia do wielopoziomowej zmiany.

Uprawiam aerial jogę i jogę klasyczną. Poza tym wychowuję trójkę wspaniałych dzieci, opiekuję się suczką podhalna, czterema kotami i papugą. Piszę i publikuję na blogu oraz na facebooku.

Wierzę, że jesteśmy wszechmocnymi, świadomymi kreatorami własnego doświadczenia przebywającymi w ludzkiej skórze, boskim pierwiastkiem, duszami, które przyszły tutaj doznawać wszelkiej obfitości.

Mogę wesprzeć Cię w  odnalezieniu Twoich  energetycznych talentów – pozbyć się tego, czego masz już dość wokół siebie, oraz odkryć i manifestować to, czego pragniesz od życia.

Będę jedynie Twoim przewodnikiem na chwilę, abyś mógł się przejrzeć w lustrze piątego wymiaru, kim jesteś i co dla Ciebie jest możliwe. Co zrobisz z tą mądrością to już Tylko twoja wolna wola. Czy wcielisz w życie,  czy też nie,  to tylko twoja sprawa.

Po to czytamy zapisy energetyczne, abyś stał się w końcu wolny i samodzielny i w myśleniu, ale przede wszystkim w działaniu, bo jak już dobrze wiesz tylko nowe wybory, inne niż do tej pory zaprowadzą cię tam gdzie chcesz być.

Serdecznie zapraszam Cię do skoku w tyłkiem do wrzątku i zaprzestanie chowania się w cieniu.

TUTAJ przeczytasz jakie opinie mają moi klienci.

Jeśli masz ochotę wesprzeć szerzenie mądrości i świadomości możesz przekazać dobrowolną donację za korzystanie z tej strony.
 

Abundant Soul