_DSC1105„Nie znalazłaś się tutaj przypadkiem. Jesteś tutaj, ponieważ Cię zawołałam. Jesteś tu, ponieważ posłuchałaś tego wołania, odpowiedziałaś na Zew.
Ten Zew nie jest jednakże czymś, co pochodzi ode mnie.
Pochodzi od Serca Wszechrzeczy.
Kiedy słuchasz tego Zewu, budzi się w tobie pragnienie, aby wrócić do Serca Wszechrzeczy, wrócić do domu.
Jednak nie jest łatwo wrócić samej do domu.
Nie jest to niemożliwe, ale trudne.
Znacznie łatwiej, kiedy masz kogoś, kto już dotarł do domu.
Wówczas masz przewodnika, który wskaże ci drogę.
Usłyszałaś Zew (…).
I dlatego tutaj jesteś.
Udzielę ci wsparcia i pokieruję tobą, abyś odnalazła drogę do domu, piękny kwiecie…” P. Gitama

Dzień dobry,
Nazywam się Paulina Milewicz i bardzo się cieszę, że ciekawi Cię, kim jestem i czym się zajmuję.
Od dziecka interesowałam się radiestezją, fascynowały mnie zjawiska nadprzyrodzone, tajemnice Trójkąta Bermudzkiego, starożytnego Egiptu i zaginionej Atlantydy oraz to, czego nie znajdowałam w „oficjalnej” wiedzy o rzeczywistości.

Gdy miałam 13 lat, wpadła mi w ręce książka „Życie po życiu” Raymunda A. Moody’ego. Z perspektywy czasu widzę, że od tego momentu wszystko – wydarzenia na ścieżce mojego życia i ludzie, których na niej spotykałam – kierowało mnie ku miejscu, gdzie jestem teraz. Ja jednak bardzo się temu opierałam. Brałam na swoje barki więcej, niż mogłam udźwignąć – dzieci, dom, prowadzenie firmy, kolejne studia, jeszcze więcej pracy. Wierząc w to, co wtłaczał mi mainstream, pozostawałam głucha na wołania mojego ciała. Przypłaciłam to ciężką nowotworową chorobą, wypadkiem, a w końcu doświadczeniem dwukrotnego przejścia na drugą stronę, po których nic nie było już takie samo. Typowa historia: lekarze nie dawali mi już żadnych szans, ale ja postanowiłam inaczej. Odnalazłam środki i sposoby, aby pozostać w swojej ziemskiej powłoce i robić to, czego chcę ja, oraz dzielić się tym, czego się nauczyłam.
Z wykształcenia jestem anglistką oraz specjalistą od marketingu i zarządzania, a także fotografikiem, i coachem. Pracowałam jako nauczycielka w liceum, w korporacji, prowadziłam i prowadzę własne biznesy. Wolny czas poświęcam na dziedziny, dzięki którym podnoszę swój potencjał jako nieograniczonej istoty i służę ludziom gotowym na transformację.

Jestem radiestetą klasycznym i transcendentalnym – tajniki tej specjalności zgłębiałam pod okiem Dr Cha-Zay; kwalifikacje Mistrza i Nauczyciela Reiki odebrałam z rąk Lisy Powers; praktykuję tantrę i świątynne ceremonie, których poznanie zawdzięczam  Baba Dez Nicholsowi, Andrew Barnsowi, Pemie Gitamie, Psalm Isadorze, Ma Anda Saricie.

Zostałam inicjowana w szamańskim Munay Ki  przez  australijską szamankę Shanon Ramel.  Munay Ki jest starożytną nauką, w skład której wchodzi 9 inicjacji, które wzięły swój początek w Andach w Peru.  Nauki te pochodzą od plemienia potomków Inków, którzy nazywają się szamanami Qéro i nadal zamieszkują wysokie partie gór Andów. Do tej pory dostęp do Munay Ki mieli jedynie oni.  Aby otrzymać te święte inicjacje, należało spędzić wiele lat na sekretnych studiach i odosobnieniach przed i pomiędzy każdym rytem. W obliczu nadchodzących zmian Starszyzna zadecydowała podzielić się nimi tak, aby dotarły do jak największej liczby osób. Majowie, Inkowie, Hopi i wiele innych rdzennych ludów mówi o przepowiedniach podnoszenia się wibracji związanych z 2012 rokiem. Ten proces już się rozpoczął i nadal trwa.  Przepowiednie te mówią o pojawieniu się “nowego człowieka” na Ziemi, uplecionego ze światła. Ten nowy człowiek jest wolny od lęków i żyje w miłującym połączeniu ze Wszystkim-Co-Jest. 9 rytów Munay Ki jest dostarczane w postaci transmisji energii, czego wynikiem jest całkowita transformacja tego co już nie służy ludzkości w obecnych czasach. Są kolejnym krokiem w ewolucji ludzkości,  wyrównującym i dostrajającym ścieżki neuronalne, tworząc tym samym zmiany na poziomie komórkowym i powodując zmiany w świadomości ludzkiej.  W ten sposób tworzą nowego człowieka, który jest wolny od lęków i  indoktrynacji. Człowieka, który jest połączony i zjednoczony ze swoją najwyższą świadomością.  Manifestuje się to w postaci ogromnej radości, spokoju i bezwarunkowej miłości wobec siebie I innych, oraz zwiększonej kreatywności i obfitości wszystkiego. Pracuję też z duchem świętej rośliny Kakao, która jakiś czas temu zawołała mnie, aby dzielić się jej mądrością z innymi. Prowadzę ceremonie kakao.

Z ogromną pasją oddaję się dostrojeniu duszy, czytając Kroniki Akaszy. Jestem jedną z nielicznych osób,które otrzymały wszystkie możliwe stopnie wtajemniczenia w tą mądrość, dającą biegłość w czytaniu energii. W fuzji czytania energii z nowoczesną psychologią pozytywną widzę nie tylko wgląd, ale i konkretne, sprawdzone oraz praktyczne narzędzia do wielopoziomowej zmiany.

Uprawiam aerial jogę i jogę klasyczną. Poza tym wychowuję trójkę wspaniałych dzieci, opiekuję się suczką podhalna, dwoma kotami i papugą. Piszę i publikuję na blogu oraz na facebooku. Wraz z mężem prowadzimy również tantryczną świątynie oferującą ceremonię pracy z ciałem jak i uzdrawianiem seksualności. Pracy z ciałem: masażu tajskiego, lomi lomi, MTG i pracy z gorącymi kamieniami nauczył mnie jeden z największych autorytetów w świecie masażu Mark Perren-Jones z Isla Verde Body Academy.

Wierzę, że jesteśmy wszechmocnymi, świadomymi kreatorami własnego doświadczenia przebywającymi w ludzkiej skórze, boskim pierwiastkiem, duszami, które przyszły tutaj doznawać wszelkiej obfitości.

Mogę pomóc Ci odnaleźć Twoje energetyczne talenty – pozbyć się tego, czego masz już dość wokół siebie, oraz odkryć i manifestować to, czego pragniesz od życia.
Serdecznie zapraszam Cię do współpracy ze mną!

TUTAJ przeczytasz jakie opinie mają moi klienci.

Jeśli masz ochotę wesprzeć szerzenie mądrości i świadomości możesz przekazać dobrowolną donację za korzystanie z tej strony.

 

Abundant Soul